Vrijdag
23 augustus 2019  om 
21-30
MERCHTEM (1785) Krekelendries14: overdekt podium
BITTERBAL-BAL
Zaterdag
24 augustus 2019  om 
22-00
BEIGEM-GRIMBERGEN (1852) Zevensterre: Tent voor Parochiezaal De Zevensterre
BEIGEM FEEST
Zaterdag
24 augustus 2019  om 
23-45
HEUSDEN (9070) Kalverbosstraat 19: Loods Stalibo
MELHOEKFEESTEN
Zondag
25 augustus 2019  om 
20-00
BEERT (1673) Johan Demaeghtstraat: Feesttent
BIET SCHLAGERT
Zondag
25 augustus 2019  om 
22-30
WOUBRECHTEGEM (9550) Woubrechtstraat 8: Overdekt podium aan
Cafe De Reisduif
KERMIS WOUBRECHTEGEM
Maandag
26 augustus 2019  om 
18-00
OOSTAKKER (9041) Dorpsplein: Feesttent
OOSTAKKER FEEST
Vrijdag
30 augustus 2019  om 
23-15
MOLENBEEK-WERSBEEK (3460) Netelzepstraat-Tiensebaan: Feesttent
MUGGENBERGKERMIS
Zaterdag
31 augustus 2019  om 
14-15
DESSEL (2480) Meistraat 157: Feesttent Witgoor
DESSEL SWINGT
Zaterdag
31 augustus 2019  om 
23-00
HOUTHULST (8650) Broeders Xaverianenstraat 12: DC De Schakel
DANS EN SCHLAGERAVOND
Zondag
1 september 2019  om 
22-45
KOEKELARE (8680) Ichtegemstraat: Feesttent
(live met New Bis Band)
SCHLAGER XXL
Maandag
2 september 2019  om 
14-30
LEUVEN (3000) Diestsestraat 147: Café Jeeskesboom
JAARMARKT
Zaterdag
7 september 2019  om 
21-00
ROOSDAAL-STRIJTEM (1760) Strijtemplein 15: Feesttent
ZONNESCHLAGER
Zaterdag
7 september 2019  om 
23-15
ST-LENAARTS (2960) Klein Veerle-Bosstraat: Feesttent
VEL KERMIS
Zondag
8 september 2019  om 
22-00
KAPRIJKE (9970) Gravenstraat 70: Cafe Den Plansjee
KERMIS
Zaterdag
14 september 2019  om 
20-00
BLANKENBERGE (8370) Visserstraat: Het Witte Paard
AMBIANCE & SCHLAGER 2 DAAGSE
Zaterdag
14 september 2019  om 
23-00
HAACHT (3150) Wespelaarsesteenweg 138: Feesttent
HAACHT SCHLAGERT
www.ho8.be
Zondag
15 september 2019  om 
14-00
BLANKENBERGE (8370) Visserstraat: Het Witte Paard
AMBIANCE & SCHLAGER 2 DAAGSE
Zondag
15 september 2019  om 
20-00
HOUTHULST (8650) Broeders Xaverianenstraat 12: DC De Schakel
SCHLAGERNAMIDDAG
Zaterdag
21 september 2019  om 
20-30
GELUWE (8940) Markt: Feesttent
GLUWE ONTSPOORDT
Zaterdag
21 september 2019  om 
23-00
BEERSEL (1650) Schoolstraat 2:
overdekt podium speelplaats Malleboot
Zaterdag
28 september 2019  om 
21-15
WERVIK (8940) Spreiestraat 32: Stadszaal Oosthove
NACHT VAN DE AMBIANCE
Zondag
29 september 2019  om 
00-30
HEUSDEN-ZOLDER (3550) Opgelet! nacht van zaterdag op zondag!
Koolmijnlaan
Feesttent
BRADERIE
Zondag
29 september 2019  om 
14-00
LEUVEN (3000) Diestsestraat 182:
Cafe Toewip
Vrijdag
4 oktober 2019  om 
20-00
WILLEBROEK (2830) Stadionlaan: Feesttent WILLEFEST
Zaterdag
5 oktober 2019  om 
16-30
WEVELGEM (8560) Lauwestraat 170: Feesttent naast De Abdijpoort
OKTOBERFEST
Zaterdag
5 oktober 2019  om 
21-00
HULSHOUT (2235) Monseigneur Raeymaekersstraat 11: GC Ijzermael
Zaterdag
5 oktober 2019  om 
22-00
NIJLEN (2560) August Hermansplein: Feesttent
Zaterdag
12 oktober 2019  om 
20-30
MOL (2400) Kruisven 25: Technische School
NACHT VAN T SAFFLOERKE
Vrijdag
18 oktober 2019  om 
22-30
MEERBEKE (9402) Gemeentehuisstraat: De Linde
Zaterdag
19 oktober 2019  om 
00-30
WIEZE (9280) OPGELET! nacht van vrijdag op zaterdag
Schrovestraat: Oktoberhallen
OKTOBERFEST
Zaterdag
19 oktober 2019  om 
20-45
MIDDELKERKE (8430) Populierenlaan: Branding Middelkerke
Zondag
20 oktober 2019  om 
14-00
LEMBEEK (1502) Stevens-de Waelplein: Overdekt podium
JAARMARKT
Zaterdag
26 oktober 2019  om 
22-00
SINT-LIEVENS-HOUTEM (9520) Doelstraat 12:
Dranken Pede
D OUTEMSE BIERFEESTEN
Vrijdag
1 november 2019  om 
23-45
WAARDAMME (8020) Beekstraat 3: zaal Wara
Zaterdag
9 november 2019  om 
22-00
HAMME (9220) Kaaiplein: Hambiance
7DE HAMS SCHLAGERFESTIVAL
Vrijdag
15 november 2019  om 
22-00
BROECHEM (2550) Antwerpsesteenweg 57
GC Den Boomgaard
SCHLAGERFESTIVAL
Zondag
17 november 2019  om 
19-00
VOEREN (3798) Berneauweg 45: Feesttent
PUUPKESFEESTEN
Donderdag
21 november 2019  om 
16-15
DEINZE (9800) Lucien Mathyslaan 9: Brielpoort
Zaterdag
23 november 2019  om 
13-00
WACHTEBEKE (9185) Puidonkdreef 1: overdekt podium Domein Puyenbroeck
CYCLOCROSS
Zaterdag
23 november 2019  om 
21-30
BERLARE (9290) Donklaan 125: Festivalhal
SCHLAGERFESTIVAL TGV 25 JAAR KERSTHUISJE OVERMERE
Zaterdag
30 november 2019  om 
22-15
HEERS (3870) Raes Van Heerslaan 2: Sporthal
Maandag
2 december 2019  om 
13-30
VEERLE-HEIDE(2431) Zandstraat 15: Buurthuis
NAMIDDAGSHOW
Zaterdag
21 december 2019  om 
21-15
VOSSEM (3080) Dorpsplein 11: Feesttent
150 JAAR IN DEN CONGO
Zondag
29 december 2019  om 
19-00
DIEGEM (1831) Kosterstraat:
Feesttent
SUPERPRESTIGE VELDRIJDEN
Zaterdag
4 januari 2020  om 
17-00
HERENT (3020) Mechelsesteenweg 699: Vanilla Room
HERENT SCHLAGERT
Zaterdag
4 januari 2020  om 
20-30
GULLEGEM (8560) Heulestraat 150: Feesttent
CYCLOCROSS
Zaterdag
25 januari 2020  om 
22-00
GENK (3600) Jaarbeurslaan 6: Limburghal
Zondag
2 februari 2020  om 
00-15
PUURS (2870) Kloosterhof 1: CC De Kollebloem
PUURSCHLAGER
Vrijdag
21 februari 2020  om 
23-00
ST-TRUIDEN (3800) Tongersesteenweg 150: Feestzaal Het Veilinghuis
CARNAVALSEVENEMENT
Zaterdag
29 februari 2020  om 
21-00
GISTEL (8470) Stationsstraat 85: Bistro La Gare
Vrijdag
8 mei 2020  om 
22-00
HARELBEKE (8530) Eilandstraat 6: CC Het Spoor
HARELBEKE SCHLAGERT
Zaterdag
9 mei 2020  om 
19-00
TONGEREN (3717) Leopoldwal 50: Concordia
Zondag
31 mei 2020  om 
22-00
HALEN (3545) Corneliusstraat 57: Feesttent
RUTFEESTEN
Zaterdag
20 juni 2020  om 
20-00
IZEGEM (8870) Molenweg 100: Overdekt podium
IZEGEMSE BATJES
Zaterdag
27 juni 2020  om 
23-00
LIERDE (9571) Triepstraat 6: Feesttent Café Het Karrewiel
KERMIS SESJANS