Donderdag
25 juli 2019  om 
20-45
LIER (2500) Grote Markt, overdekt podium
MUZIEK EN FUN EEN ZOMER LANG
Zaterdag
27 juli 2019  om 
20-00
ASSENEDE (9960) Kloosterstraat 4
BAL D ASNEE
KRAMPING KIETS
Zondag
28 juli 2019  om 
15-00
EEKLO (9900) Burgemeester Lionel Pussemierstraat: overdekt podium
BALLONMEETING
kort optreden en interview voor Stories TV
Dinsdag
30 juli 2019  om 
19-00
SCHERPENHEUVEL (3270) Isabellaplein: overdekt podium
Donderdag
1 augustus 2019  om 
21-00
SCHERPENHEUVEL (3270) Isabellaplein 8: De Leeuw Van Vlaanderen
KERMIS
Vrijdag
2 augustus 2019  om 
21-00
GROTE SPOUWEN (3740) Grammestraat 3: Feesttent
PEMPKES 2019
Zaterdag
3 augustus 2019  om 
16-00
HULSHOUT (2235) Prof. Dr. Vital Celenplein: overdekt podium
Zondag
4 augustus 2019  om 
20-15
ST KORNELIS HOREBEKE (9667) Bovenstraat 2a: Binnenkoer JC Arcadia
VLAAMSE KERMIS
Zondag
4 augustus 2019  om 
22-30
WAARSCHOOT (9950) Oostmoer 86:
Feesttent
OOSTMOERKERMIS
Zaterdag
10 augustus 2019  om 
16-00
KRUISEM (9770) Passionistenstraat: Openlucht
ROMMELMARKT DE BOLHOEDEN
Zaterdag
10 augustus 2019  om 
20-30
INGELMUNSTER (8770) Bruggestraat 325: Feesttent
MENNEFEESTEN
Zaterdag
10 augustus 2019  om 
23-30
KNOKKE-HEIST (8301) Polderstraat:
overdekt podium
POLDERFEESTEN
Zondag
11 augustus 2019  om 
19-45
TESSENDERLO (3980) Molenhoeven 32: Feesttent Marktpleintje
BERGFEEST
Zondag
11 augustus 2019  om 
21-15
HOLSBEEK (3220) Klein Langeveld 30: Feesttent
PLEINKERMIS
Maandag
12 augustus 2019  om 
00-00
HEUSDEN (9070) Heusdendorp: Openlucht
HEUSDEN KERMIS
Dinsdag
13 augustus 2019  om 
15-15
BLANKENBERGE (8370) Franchommelaan: Overdekt podium
LOTTO MUZIEKSHOW
Donderdag
15 augustus 2019  om 
21-30
VLIMMEREN (2340) Kerkstraat: Feesttent
WORSTENFEESTEN
Zaterdag
17 augustus 2019  om 
14-00
HALLE (1500) St-Rochusstraat 7: De Kiekefretter
BRADERIJ
Zaterdag
17 augustus 2019  om 
21-00
GIJZENZELE (9860) Brielstraat: Feesttent voetbalplein
Zondag
18 augustus 2019  om 
21-15
LENNIK (1750) Andreas Masiusplein: Vetkot
LENNIKSE FEESTEN
Dinsdag
20 augustus 2019  om 
18-30
ZOTTEGEM (9620) Hospitaalstraat 12: overdekt podium
AUGUSTUSKERMIS
Zaterdag
24 augustus 2019  om 
22-00
BEIGEM-GRIMBERGEN (1852) Zevensterre: Tent voor Parochiezaal De Zevensterre
Zaterdag
24 augustus 2019  om 
23-45
HEUSDEN (9070) Kalverbosstraat 19: Loods Stalibo
MELHOEKFEESTEN
Zondag
25 augustus 2019  om 
20-00
BEERT (1673) Johan Demaeghtstraat: Feesttent
BIET SCHLAGERT
Maandag
26 augustus 2019  om 
14-00
OOSTAKKER (9041) Dorpsplein: Feesttent
Vrijdag
30 augustus 2019  om 
23-15
MOLENBEEK-WERSBEEK (3460) Netelzepstraat-Tiensebaan: Feesttent
MUGGENBERGKERMIS
Zaterdag
31 augustus 2019  om 
14-15
DESSEL (2480) Meistraat 157: Feesttent Witgoor
HOEKSKESKERMIS
Zaterdag
31 augustus 2019  om 
23-00
HOUTHULST (8650) Broeders Xaverianenstraat 12: DC De Schakel
Zondag
1 september 2019  om 
22-15
KOEKELARE (8680) Ichtegemstraat: Feesttent
(live met New Bis Band)
Maandag
2 september 2019  om 
14-30
LEUVEN (3000) Diestsestraat 147: Café Jeeskesboom
Zaterdag
7 september 2019  om 
21-00
ROOSDAAL-STRIJTEM (1760) Strijtemplein 15: Feesttent
ZONNESCHLAGER
Zaterdag
7 september 2019  om 
23-15
ST-LENAARTS (2960) Klein Veerle-Bosstraat: Feesttent
VEL KERMIS
Zondag
8 september 2019  om 
22-00
KAPRIJKE (9970) Gravenstraat 70: Cafe Den Plansjee
Zaterdag
14 september 2019  om 
20-00
BLANKENBERGE (8370) Visserstraat: Het Witte Paard
AMBIANCE & SCHLAGER 2 DAAGSE
Zaterdag
14 september 2019  om 
23-00
HAACHT (3150) Wespelaarsesteenweg 138: Feesttent
HAACHT SCHLAGERT
www.ho8.be
Zondag
15 september 2019  om 
14-00
BLANKENBERGE (8370) Visserstraat: Het Witte Paard
AMBIANCE & SCHLAGER 2 DAAGSE
Zondag
15 september 2019  om 
20-00
HOUTHULST (8650) Broeders Xaverianenstraat 12: DC De Schakel
Zaterdag
21 september 2019  om 
20-30
GELUWE (8940) Markt: Feesttent
Zaterdag
21 september 2019  om 
23-00
BEERSEL (1650) Schoolstraat 2:
overdekt podium speelplaats Malleboot
Zaterdag
28 september 2019  om 
21-15
WERVIK (8940) Spreiestraat 32: Stadszaal Oosthove
Zondag
29 september 2019  om 
14-00
LEUVEN (3000) Diestsestraat 182:
Cafe Toewip
Vrijdag
4 oktober 2019  om 
20-00
WILLEBROEK (2830) Stadionlaan: Feesttent WILLEFEST
Vrijdag
4 oktober 2019  om 
20-00
WILLEBROEK (2830) Stadionlaan
Feesttent
WILLEFEST
Zaterdag
5 oktober 2019  om 
21-00
HULSHOUT (2235) Monseigneur Raeymaekersstraat 11: GC Ijzermael
Zaterdag
5 oktober 2019  om 
22-00
NIJLEN (2560) August Hermansplein: Feesttent
Zaterdag
12 oktober 2019  om 
20-30
MOL (2400) Kruisven 25: Technische School
NACHT VAN T SAFFLOERKE
Vrijdag
18 oktober 2019  om 
22-30
MEERBEKE (9402) Gemeentehuisstraat: De Linde
Zaterdag
19 oktober 2019  om 
00-30
WIEZE (9280) OPGELET! nacht van vrijdag op zaterdag
Schrovestraat: Oktoberhallen
OKTOBERFEST
Zaterdag
19 oktober 2019  om 
20-45
MIDDELKERKE (8430) Populierenlaan: Branding Middelkerke
Zondag
20 oktober 2019  om 
14-00
LEMBEEK (1502) Stevens-de Waelplein: Overdekt podium
JAARMARKT
Zaterdag
26 oktober 2019  om 
22-00
BAVEGEM (9520) Kerkkouterstraat 60:
Parochiaal Centrum
D OUTEMSE BIERFEESTEN
Vrijdag
1 november 2019  om 
23-45
WAARDAMME (8020) Beekstraat 3: zaal Wara
Zaterdag
9 november 2019  om 
22-00
HAMME (9220) Kaaiplein: Hambiance
7DE HAMS SCHLAGERFESTIVAL
Vrijdag
15 november 2019  om 
22-00
BROECHEM (2550) Antwerpsesteenweg 57
GC Den Boomgaard
SCHLAGERFESTIVAL
Donderdag
21 november 2019  om 
16-15
DEINZE (9800) Lucien Mathyslaan 9: Brielpoort
Zaterdag
23 november 2019  om 
13-00
WACHTEBEKE (9185) Puidonkdreef 1: overdekt podium Domein Puyenbroeck
CYCLOCROSS
Zaterdag
23 november 2019  om 
21-30
BERLARE (9290) Donklaan 125: Festivalhal
SCHLAGERFESTIVAL TGV 25 JAAR KERSTHUISJE OVERMERE
Zaterdag
30 november 2019  om 
22-15
HEERS (3870) Raes Van Heerslaan 2: Sporthal
Maandag
2 december 2019  om 
13-30
VEERLE-HEIDE(2431) Zandstraat 15: Buurthuis
NAMIDDAGSHOW
Zaterdag
21 december 2019  om 
21-15
VOSSEM (3080) Dorpsplein 11: Feesttent
150 JAAR IN DEN CONGO
Zondag
29 december 2019  om 
19-00
DIEGEM (1831) Kosterstraat:
Feesttent
SUPERPRESTIGE VELDRIJDEN
Zaterdag
4 januari 2020  om 
20-30
GULLEGEM (8560) Heulestraat 150: Feesttent
CYCLOCROSS
Zaterdag
25 januari 2020  om 
22-00
GENK (3600) Jaarbeurslaan 6: Limburghal
Vrijdag
21 februari 2020  om 
23-00
ST-TRUIDEN (3800) Tongersesteenweg 150: Feestzaal Het Veilinghuis
CARNAVALSEVENEMENT
Vrijdag
8 mei 2020  om 
22-00
HARELBEKE (8530) Eilandstraat 6: CC Het Spoor
HARELBEKE SCHLAGERT
Zaterdag
9 mei 2020  om 
19-00
TONGEREN (3717) Leopoldwal 50: Concordia
Zaterdag
20 juni 2020  om 
20-00
IZEGEM (8870) Molenweg 100: Overdekt podium
IZEGEMSE BATJES
Zaterdag
27 juni 2020  om 
23-00
LIERDE (9571) Triepstraat 6: Feesttent Café Het Karrewiel
KERMIS SESJANS